استخدام راننده سرویس مدرسه سال 1401

استخدام راننده سرویس مدرسه

استخدام راننده سرویس مدرسه

سامانه پانیذ تاکسی مهریا همان سامانه سرویس هوشمند مدارس برای فعالیت رانندگان به عنوان سرویس مدارس راه‌اندازی شده است و طبق دستورالعمل باید تمام فرآیند سرویس مدارس زیر نظر این سامانه انجام شود. این سامانه  با بهره گیری از تکنولوژی های مبتنی بر اینترنت، فرآیند حمل و نقل دانش‌آموزان را تسهیل می کند و استفاده از این سامانه برای ثبت نام در سال های اخیر بنوعی اجباری بوده است. اما این اجبار راه را برای اولیایی که در حال تکمیل ثبت نام فرزندان خود در مدارس مورد نظرشان هستند هموار می کند و باعث سهولت در ثبت نام سرویس مدارس دانش آموزان شده است.

پس به طور کلی می توان گفت که سامانه پایش ناوگان دانش آموزی جهت ایجاد آرامش برای اولیای دانش آموزان، و ساماندهی مطلوب سرویس مدرسه طراحی شده است. استخدام راننده سرویس مدرسه برای افرادی که ماشین شخصی نیز دارند فعال است.

نحوه ثبت نام رانندگان در سامانه سرویس مدارس پانیذ تاکسی مهر

برای ثبت نام در سامانه سرویس مدارس پانیذ تاکسی مهر و استخدام راننده سرویس مدرسه باید به دفتر مجموعه پانیذ تاکسی مهر مراجعه کنید و یا با شماره 4785-021 تماس حاصل فرمایید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در سامانه سرویس مدارس پانیذ تاکسی مهر را با تماس با شماره شرکت مطلع شوید.استخدام راننده سرویس مدرسه

ثبت نام رانندگان تاکسی در سامانه سرویس مدارس پانیذ تاکسی مهر

در فرآیند تایید صلاحیت رانندگان سرویس مدارس، مواردی چون سوء پیشنیه، عدم اعتیاد و سلامت جسم و روان فرد مورد بررسی قرار می گیرد و از لحاظ ایمنی خودرو نیز معاینه فنی آن‌ها از سوی پلیس راهور به‌صورت دوره ای کنترل می‌شود.
همچنین در سامانه پانیذ تاکسی مهر برنامه‌ای در اختیار والدین قرار گرفته است که می‌توانند به صورت دوره‌ای نظر خود را درباره راننده و وضعیت خودرو اعلام کنند و علاوه بر آن اولیا میتوانند گزارش های لحظه ای از رسیدن فرزندشان ، رصد آنلاین و لحظه ای راننده سرویس و… بهره مند شوند.استخدام راننده سرویس مدرسه

نحوه ثبت نام اولیاء در سامانه سرویس مدارس پانیذ تاکسی مهر

برای دریافت و ثبت نام سرویس مدرسه هوشمند پانیذ تاکسی مهر ، بایستی اولیا محترم برنامه و اپلیکیشن اولیا پانیذ تاکسی مهر را از بازار و یا مایکت دانلود کنند و نصب کنند. پس از نصب مراحل ثبت نام را انجام دهند.

مراحل ثبتنام و مدارک مورد نظر طبق راهنمای اپلیکیشن به اولیا نمایش داده میشود اما اولیا محترم در صورت داشتن سوال و یا ابهامی میتوانند با شرکت تماس بگیرند و مشکل خود را برطرف کنند.استخدام راننده سرویس مدرسه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا