سرویس مدرسه 📍سرویس مدرسه هوشمند

سرویس مدرسه

سرویس مدرسه

با آغاز سال تحصیلی ، یکی از نیازهای اولیا برای فرزندان خود ، داشتن سرویس مدرسه ای است که به صورت منظم آن ها را راس ساعت به مدرسه برساند و برگردانند.

شرکت پانیذ تاکسی مهر ، ارائه دهنده سرویس مدرسه در سطح کشور می باشد. سرویس مدرسه شرکت پانیذ تاکسی مهربا سایر سرویس های مدرسه تفاوت دارد و به نوعی یک سرویس مدرسه هوشمند تلقی خواهد شد.

در ادامه بیشتر با سرویس مدرسه هوشمند شرکت پانیذ تاکسی مهر، مزایای آن و نحوه ثبت درخواست برای سرویس مدرسه میگوییم اما اگر همین حالا قصد صحبت با کارشناسان ما را دارید میتوانید با شماره 4785-021 تماس بگیرید.

سرویس مدارس

با آغاز به کار و اعلام بازگشایی مدارس یکی از دغدغه های اولیا برای فرزندان خود بابت ، پیش ثبت نام سرویس هوشمند مدارس برای فرزندان خود می باشد . سرویس هوشمند مدارس شرکت پانیذ تاکسی مهر، کار را برای اولیایی که دانش آموز آن ها نیاز به سرویس دارند را راحت کرده است و آن ها می توانند با تماس با شماره 4785-021 برای سرویس مدارس ثبت نام کنند.

حال با توجه به عدم اطلاعات کافی برخی از اولیا، در ادامه این مقاله توضیحات کاملی در خصوص سامانه هوشمند سرویس مدارس شرکت پانیذ تاکسی مهر داده شده است تا اولیا بتوانند به راحتی برای ثبت نام فرزندان خود اقدام کنند.

سرویس مدارس هوشمند

سرویس هوشمند مدارس شرکت پانیذ تاکسی مهر با هدف تسهیل در ثبت نام سرویس مدارس دانش آموزان  راه اندازی شده است و اولیایی که دانش آموز آن ها برای حضور در مدرسه نیاز به سرویس مدرسه دارند میتوانند از طریق ثبت نام دانش آموزان خود در اپلیکیشن و عقد قرار داد ، نیاز خود و فرزندشان به سرویس مدرسه هوشمند را بر طرف کنند.

سرویس مدرسه

مزایای سرویس هوشمند شرکت پانیذ تاکسی مهر

راحتی در ثبت نام سرویس هوشمند مدرسه ، منظم بودن رانندگان سرویس هوشمند مدرسه ، نظارت آنلاین لحظه به لحظه بر رانندگان از طریق اولیا و شرکت ، اعلام رسیدن و بازگشت سرویس از مدرسه از طریق پیامک ، اعلام غیبت دانش آموز از طریق پیامک ، امکان ایجاد قرار داد هفتگی ، ماهانه و سالانه برای اولیا ، امکان ارتباط با راننده از طریق اپلیکیشن ، امکان بررسی راننده و نظردهی ، امکان استفاده از سرویس دربستی سواری ، ون ، مینی بوس و اتوبوس و… بخشی از مزیت های سرویس مدرسه هوشمند شرکت پانیذ تاکسی مهر است.

در سرویس هوشمند شرکت پانیذ تاکسی مهر شمابدون واسطه و بدون نیاز به عقد قرار داد با مدرسه ، از سرویس هوشمند مدرسه بهره مند خواهید شد و این باعث کاهش هزینه های شما خواهد شد.

شما اولیای عزیز میتوانید برای سرویس مدرسه هوشمند با تماس گرفتن با شماره 4785-021 و ارتباط با کارشناسان ما از سایر مزایای سرویس هوشمند مدارس اطلاع پیدا کنید و در صورت تمایل اقدام به درخواست سرویس مدرسه کنید .

سرویس مدرسه و مزایای آن

شاغل بودن والدین ، راحت شدن از شلوغی مسیر رفت و برگشت به مدرسه ، راحتی اولیا و فرزندان برای رفت و امد به مدارس و رفع سایر مشکلات و راحتی بیشتراولیا از مزایای سرویس هوشمند مدرسه است.

یکی از مهم ترین مزایای سرویس هوشمند مدارس شرکت پانیذ تاکسی مهر، عقد قرارداد بدون واسطه اولیا برای سرویس هوشمند مدرسه است.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *