قوانین و مقررات حفظ حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی

قوانین و مقررات حفظ حریم خصوصی

 

قوانین و مقررات حفظ حریم خصوصی

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس پانیذ تاکسی مهر لازم است پیش از ثبت نام و استفاده از خدمات پانیذ تاکسی مهر، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید،

پانیذ تاکسی مهر خدمات خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.

 • این سرویس با نام تجاری “پانیذ تاکسی مهر” ثبت گردیده است و از حق کپی رایت برخوردار است. اگر در سایت های دیگر با موارد نقض کپی رایت پانیذ تاکسی مهر مواجه شدید، لطفا آن را به سرویس پشتیبانی « پانیذ تاکسی مهر» به شماره تلفن 0214785 اطلاع دهید.
 • تمامی محتواهای ارایه شده در سرویس پانیذ تاکسی مهر در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 • برای دسترسی به خدمات مورد نظر، کاربر باید اقدام به نصب و ثبت نام در اپلیکیشن نماید. ثبت نام در واقع به منزله دسترسی به محتواهای پانیذ تاکسی مهر  می باشد.
 • پانیذ تاکسی مهر در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیر متعارف برای دسترسی به اشتراک، خرید و ورود، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و در ادامه ارائه خدمت به کاربر را لغو کند.
 • خدماتی که کاربران با نصب و ثبت نام  به آنها دسترسی پیدا می کنند ممکن است  تغییر یافته و خدماتی اضافه یا از آن حذف گردد. همچنین ممکن است با تغییر مکان جغرافیایی خود به سایر کشورها، دسترسی به تعدادی از خدمات که امکان استفاده در خارج از کشور ندارند را از دست بدهید.
 • اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است.
 • استفاده از خدمات پانیذ تاکسی مهر هیچگونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت  و به طور کلی هر خدمت ، کالا یا محتوای ارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آنها چه از طریق سرویس پانیذ تاکسی مهر و چه از طرق دیگر ایجاد نمی کند. مسلم است با پرداخت مبلغ، شما می توانید خدمات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده دریافت کنید، اما مالک این خدمات نخواهید شد .
 • پانیذ تاکسی مهر این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود.
 • پانیذ تاکسی مهر با داشتن تنوع خدمات این اختیار را به کاربر داده است تا خود طبق علایق و سلایق شخصی و اجتماعی خود، خدمات مورد نظر خود را دریافت نماید، ما هیچ تضمینی بر تاثیر مثبت یا منفی آنها بر کاربران نخواهیم داشت.
 • ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل نه محدود به حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس پانیذ تاکسی مهر است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. این تغیرات در شبکه های اجتماعی پانیذ تاکسی مهر به اطلاع کاربران خواهد رسید.
 • در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.
 • هر کاربر در پانیذ تاکسی حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط پانیذ تاکسی مهر در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع است. همچنین کاربران پانیذ تاکسی مهر حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند
 •  
 • درصورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و…) و پیش آمدهای خارج از کنترل پانیذ تاکسی مهر که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.
 • این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند.
 •  

حریم خصوصی کاربران در پانیذ تاکسی مهر:

در این بخش به کاربران توضیح خواهیم داد که از ایشان چه اطلاعاتی جمع آوری می شود و پانیذ تاکسی مهر با این اطلاعات چگونه برخورد خواهد کرد. شایان ذکر است که پانیذ تاکسی مهر  همواره اصول محرمانگی را در مورد اطلاعات شخصی کاربر را رعایت کرده و از این اطلاعات به نحو احسن محافظت می نماید. پانیذ تاکسی مهر  اطلاعات شخصی کاربران را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون موظف به انجام این کار باشد. چنانچه این اطلاعات به صورت غیر عمد یا بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، پانیذ تاکسی مهر  مسئولیتی نخواهد داشت

 • اطلاعاتی که شما در اختیار پانیذ تاکسی مهر قرار می دهید بدینگونه است که در فرآیند ثبت نام، اطلاعات مربوط به کاربر شامل نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه دریافت می گردد و در پایان پیامکی جهت احراز هویت کاربر به آدرس شماره تلفن همراه اعلام شده از طرف وی فرستاده می شود. در صورت ثبت نام، با استفاده از شماره همراه وارد شده در پانیذ تاکسی مهر اطلاعاتی از قبیل ” خدمات خریداری شده”، “ویرایش مشخصات”، “خدمات دریافت شده” و “سوابق پرداخت” نمایش داده می شوند. در قسمت ویرایش مشخصات، کاربر قادر است تا در صورت تمایل، اطلاعاتی نظیر “نام(به فارسی)”، “شماره تلفن همراه” و “ایمیل” را به روز رسانی کند.
 • پانیذ تاکسی مهر اطلاعاتی که از حساب کاربران به طور خودکار بدست می آورد جهت تحلیل، بررسی و شخصی سازی خدمات خود و ارائه پیشنهادات ویژه ی نزدیک تر به سلیقه کاربران استفاده خواهد کرد. این اطلاعات به پانیذ تاکسی مهر کمک می کند تا سرویس خود را بهبود بخشیده و خدمات مرتبط تری با علایق هر کاربر به ایشان ارایه کند.
 • پانیذ تاکسی مهر این اختیار را دارد، هنگام دریافت خدمات و فراخور زمان برای کاربر تبلیغ نمایش دهد.
 • پانیذ تاکسی مهر جهت ارائه بهتر سرویس خود و اطلاع رسانی در خصوص طرح های ویژه و پیشنهاد های جدید و …، ممکن است از طریق ایمیل یا شماره تلفن همراه ثبت شده، اقدام به ارسال اطلاعاتی برای کاربران نماید. شما همواره می توانید با درخواست لغو خدمات در تماس تلفنی با شماره 0214785  خدمات را غیرفعال کنید.
درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، میتوانید با ما از طریق شماره تماس 0214785 هفت روز هفته به صورت 24 ساعته، حتی در روزهای تعطیل ارتباط برقرار کنید.
پیمایش به بالا