آکو پانیذ تاکسی

برنامه ی آکوپانیذ

.آکو پانیذ برنامه ی هوشمند و کاربردی شرکت پانیذ تاکسی جهت نظارت و کنترل بر رفت و آمد سرویس مدارس اختصاص یافته از طرف این شرکت است.این برنامه برای اولیاء و رانندگان به طور مجزا با امکانات مورد نیاز برای هر گروه تهیه و ساخته شده است برای توضیحات بیشتر روی دکمه بخش مورد نظر کلیک کنید.

آکوپانیذ برای سیستم عامل آی او اس در برنامه ی بومی سیب اپ قرار داده شده است درصورتی که در مراحل دانلود و نصب برنامه از سیب اپ دچار مشکل شدید فیلم آموزشی برای نصب برنامه درانتهای صفحه در اختیار شما قرار داده شده است.

آکو پانیذ اولیاء

امنیت فرزندان یکی از شاخص های مهم والدین در انتخاب سرویس برای فرزندانشان میباشد. پانیذ تاکسی علاوه بر تضمین این امنیت امکان نظارت برلحظه (online) اولیاء بر رفت و آمد راننده را تامین کرده است. اپلیکیشن آکوپانیذ راه ارتباطی بین اولیاء و راننده ی سرویس است. امکان ارسال پیام به راننده مشاهده محل دقیق راننده در لحظه (location) از ویژگی های این برنامه است.همچنین از طریق ارسال پیام زمان رسیدن دانش آموزان به خانه یا مدرسه به اطلاع پدر و مادر ها میرسد. هم اکنون امکان دانلود و اجرای این اپ برای شما عزیزان امکان پذیر است.توضیحات مختصری در رابطه با امکانات این اپ در فیلم زیر توضیح داده شده است.

همچنین میتوانید اپ اولیا را از همینجا با استفاده از لینک های زیر دانلود کنید.

لینک دانلود آکوپانیذ اولیاء برای اندروید
لینک دانلود آکوپانیذ اولیاء برای ios

آکوپانیذ رانندگان

اپ آکوپانیذ رانندگان که برای رانندگان سرویس مدارس طراحی شده است. برنامه ای در جهت ارتباط راننده با اولیاء و شرکت پانیذ تاکسی میباشد. یکی از ویژگی های این اپ ارسال لحظه ای موقعیت راننده به اولیاء و سرپرست راننده در مدرسه است، این ویژگی سبب میشود تا شرکت در تمامی لحظات نظارت بر نحوه سرویس دهی راننده داشته باشد و همچنین اولیاء با اطمینان خاطر بیشتری از خدمات شرکت پانیذتاکسی مهر بهره مند شوند.

علاوه بر این میتوان به ویژگی اطلاع رسانی دقیق برنامه اشاره کرد، زمانی که راننده سرویس به محل سکونت دانش آموز میرسد سیستم به طور خودکار اولیاء دانش آموز را باخبر میکند (از طریق ارسال پیام نوتیفیکیشن) و مانند روش های قدیمی نیازی به تماس راننده با اولیاء نیست، همچنین این فرآیند در هنگام رسیدن دانش آموز به مدرسه وجود دارد و اولیاء از رسیدن فرزندشان به مدرسه باخبر میشوند.از مزایایی که این اپلیکیشن برای رانندگان عزیز فراهم میکند میتوان به اطلاع رسانی هایی که تنها در اپ صورت میگیرد اشاره کرد، بخشی از تخفیفاتی که شرکت به رانندگان خود اراءه میدهد(اعم از تخفیف خرید لوازم خودرو و تخفیفات مربوط به بیمه و...) از طریق نوتیفیکیشن های داخل اپ قابل رویت هستند.

گروه توسعه دهنده ی اپلیکیشن آکو با درنظر گرفتن نحوه کار رانندگان عزیز اپ را به طور کاملا اتومات و هوشمند تهیه کرده اند به صورتی که تمامی مراحل کار از زمان روشن کردن اپ به صورت خودکار بوده و نیاز به صرف وقت و انرژی از طرف رانندگان ندارد، این اپلیکیشن با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها پوشش سراسری را در تمام نقاط ایران برای بررسی موقعیت ها و مکان ها فراهم آورده است. بخشی از اطلاعات مورد نیاز رانندگان شامل اطلاعات خودروی آنها در اپلیکیشن نگهداری میشود به همین دلیل با اراءه ی اطلاعات رانندگان از طریق اپ به شرکت سبب سرویس دهی و خدمات رسانی بهتر دوطرفه شرکت و رانندگان میشود. لازم به ذکر است ارتباط اولیاء و رانندگان تنها به مشاهده موقعیت خلاصه نمیشود و امکان ارسال پیام از طرف اولیاء به رانندگان و برعکس از طریق بخش پیام رسان داخل برنامه ممکن شده است، مسلما ارتباط با ارسال پیام از تماس های متعدد و گرفته شدن وقت اولیاء و رانندگان جلوگیری میکند. رانندگان عزیز میتوانند اپلیکیشن آکوپانیذتاکسی را از لینک های زیر مناسب با تلفن همراه خود دانلود کنند.

لینک دانلود آکوپانیذ رانندگان برای اندروید
لینک دانلود آکوپانیذ رانندگان برای ios

توضیحات تکمیلی راجع به نصب و راه اندازی برنامه در فیلم زیر قرارداده شده است.

نصب برنامه از طریق سیب اپ

فرم ورود